ul. Kormoranów 23, 44-100 Gliwice Sikornik
tel. 32 232-23-41, sekretariat@sp41.gliwice.eu

Menu
Galeria
Galeria
Blogi klasowe
Licznik odwiedzin: 2924974

Zapraszamy na kiermasz świąteczny - 17 grudnia godz. 16.00

W roku szkolnym 2019/20 realizujemy projekt "Face to Face with the World"

Szkoła Podstawowa nr 41 im. Władysława Broniewskiego w Gliwicach

Projekt był realizowany od 1.06.2017 do 31.05.2019

Sukcesy uczniów - archiwum - 2017/2018 wstecz
Lp. zdjęcie Imię i nazwisko Klasa Nazwa konkursu lub zawodów Uwagi
1
Krzysztof Madzia 5b Konkurs rysunkowy podczas 52 Rajdu Szlakami Powstań Śląskich V miejsce
2
Zuzanna Zajdel 4b konkurs językowy "Memory Master" . Wyróżnienie
3
Blanka Mielniczek 4a Konkurs Rysunkowy podczas 52 Rajdu Szlakami Powstań Śląskich I miejsce
4
SKKT "POWSINOGI" 52 Rajd Szlakami Powstań Śląskich I miejsce w punktacji pucharowej na trasach pieszych 1-dniowych
5
Agnieszka Palenga 4a Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z Języka Angielskiego "MEMORY MASTER"- sesja wiosenna Laureatka III stopnia
6
Katarzyna Kozicka 4b Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z Języka Angielskiego "MEMORY MASTER"- sesja wiosenna Laureatka III stopnia
7
Paweł Mazur 4b Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z Języka Angielskiego "MEMORY MASTER"- sesja wiosenna Laureat III stopnia
8
Zofia Przybyło 4c Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z Języka Angielskiego "MEMORY MASTER"- sesja wiosenna Laureatka III stopnia
9
Paweł Łobozek Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z Języka Angielskiego "MEMORY MASTER" laureat III stopnia
10
Paweł Łobozek Miejski Konkurs Języka Angielskiego "ENGLISH IS COOL! (17)" I miejsce
11
Oliwia Klimanek, Izabela Trzeszkowska 1B XI Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych wyróżnienie
12
Agnieszka Palenga 4a Miejski konkurs języka angielskiego "ENGLISH IS COOL! (17)" II miejsce
13 Zespół SIKORKI XXII Wojewódzki Festiwal Piosenki i Pieśni Obcojęzycznej I miejsce
14
Barbara Olszówka, Juliusz Werner, Filip Lis 3b, 3d XVII Międzyszkolny Konkurs Znajomości Języka Angielskiego I miejsce
15
Zespół "Sikorki" XX Wojewódzkie Prezentacje Artystyczne I miejsce
16
Alicja Gwadera i Hanna Łysko 6c Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy MAGICZNE DRZEWO 1 miejsce
17
Alicja Gwadera 6c Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy ,,Superbohaterowie Felix, Net i Nika” I miejsce
18
Pola Bulenda i Hanna Wołongiewicz VII Powiatowy Konkurs Literacki ,,I Ty możesz zostać Andersenem I miejsce