ul. Kormoranów 23, 44-100 Gliwice Sikornik
tel. 32 232-23-41, sekretariat@sp41.gliwice.eu

Menu
Galeria
Galeria
Blogi klasowe
Licznik odwiedzin: 2929997

Zapraszamy na kiermasz świąteczny - 17 grudnia godz. 16.00

W roku szkolnym 2019/20 realizujemy projekt "Face to Face with the World"

Szkoła Podstawowa nr 41 im. Władysława Broniewskiego w Gliwicach

Projekt był realizowany od 1.06.2017 do 31.05.2019

O szkole

Nauczyciele i nauczane przedmioty w roku szkolnym 2019/2020

Nauczyciele SP nr 41 w roku szkolnym 2019/2020

 

Nazwisko i imię


Przedmiot

 

1.                   

Asman–Nowakowska Bożena

edukacja wczesnoszkolna

2.                   

Cicha Sylwia

edukacja wczesnoszkolna

3.                   

Ciosk Irena

edukacja wczesnoszkolna

4.                   

Ciepliński Arkadiusz

edukacja dla bezpieczeństwa

5.                   

Drabik-Porwoł Ewa

Informatyka, logopeda

6.                   

Duda Błażej

wychowanie fizyczne

7.                   

Fic Katarzyna

j. polski

8.                   

Gambuś Sebastian

religia

9.                   

Garczyńska Ewa

j. angielski

10.               

Haładus Beata

bibliotekarz

11.               

Jary Ewa

biologia, chemia

12.               

Jaworska Natalia

j. polski

13.               

Jeżewska Agata

wychowanie fizyczne

14.               

Kaczorowska-Małyszko Beata

wychowawca w świetlicy

15.               

Kapuścińska Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna, muzyka

16.               

Kępa Magdalena

matematyka

17.               

Klimeczko Joanna

matematyka

18.               

Kołodziejczyk Aleksandra

j. angielski

19.               

Kozaczka Włodzimierz

religia, historia

20.               

Kubik- Świerczyńska Agnieszka

fizyka

21.               

Lanuszny Agnieszka

matematyka

22.               

Linek–Nowakowska Renata

edukacja wczesnoszkolna

23.               

Łakomska Beata

edukacja wczesnoszkolna

24.               

Łapszyńska Magdalena

j. angielski, j. rosyjski

25.               

Morawska Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

26.               

Nieroda Małgorzata

plastyka,
wychowawca w świetlicy

27.               

Nowakowska Małgorzata

wychowanie fizyczne

28.               

Paluch Ewelina

plastyka, pedagog szkolny

29.               

Piksa Beniamin

historia, WOS

30.               

Plecińska Barbara

wychowawca w świetlicy

31.               

Prażuch Dorota

j. angielski

32.               

Radlak Ewa

doradztwo zawodowe

33.               

Rochoń Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

34.               

Rogusz Michał

j. polski

35.               

Skoczylas Iwona

nauczyciel wspomagający

36.               

Stęplowski Kamil

wychowanie fizyczne

37.               

Szembor–Labiszak Małgorzata

j. polski

38.               

Turlej Renata

psycholog szkolny

39.               

Wasilewska Anna

technika, przyroda,
wychowawca w świetlicy

40.               

Womela–Rynkar Dominika

j. niemiecki,
j. mniejszości narodowej

41.               

Zając Leszek

informatyka

42.               

Żywicka Zofia

geografia, WDŻ