Kiermasz świąteczny - 18 grudnia, od godz. 16.00

Erasmus+: DOBRE PRAKTYKI Archiwum

W tym miejscu prezentujemy scenariusze lekcji i pomysły na zajęcia z uczniami, inspirowane udziałem w mobilnościach.
Materiały mogą być wykorzystywane przez nauczycieli wszystkich typów placówek edukacyjnych w całym kraju.

Street art - materiały do lekcji

Materiały do wykorzystania na lekcjach plastyki, kółkach zainteresowań, lekcjach wychowawczych, zastępstwach, we wszystkich typach szkół.
Pomysł jest efektem kursu "Art as therapy", zorganizowanego przez firmę "Europass SAS" we Florencji, inspirowany sztuką uliczną Abrahama Cleta.
W ramach wprowadzenia do zajęć można wykorzystać film -LINK

1. Zajęcia kreatywne - Streetart CLET.pdf
  2. Znaki drogowe - szablony

Karta pracy do zajęć z języka angielskiego

Karta pracy do wykorzystania na lekcjach i dodatkowych zajęciach z języka angielskiego w  szkole podstawowej, w nawiązaniu do realizowanego w szkole projektu edukacyjnego "Przystanek Hiszpania".
W ramach wprowadzenia można wykorzystać film animowany pt. "Don Quixote" wybierając wersję napisów w j. polskim -> LINK

1. Karta pracy Don Quixote - kl. starsze.pdf
  2. Karta pracy Don Quixote - kl. młodsze.pdf

Scenariusz zajęć relaksacyjnych

Scenariusz zajęć został zainspirowany udziałem w kursie "Coaching in educational contexts to reduce early school leaving", zorganizowanym przez instytucję "Cervantes Training" w Madrycie.
Zalecany do przeprowadzenia w ramach zajęć wychowawczych w szkole podstawowej.

1. Scenarisz zajęć relaksacyjnych

Scenariusz zajęć z edukacji wczesnoszkolnej

Scenariusz został utworzony w związku z udziałem w kursie "Sports in education", zorganizowanym przez instytucję "Movidea Mobility & Training" w Grenadzie.
Przeznaczony jest dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i dotyczy umiejętności kodowania.

1. scenariusz zajęć z edukacji wczesnoszkolnej.pdf

1 2 »