Licznik odwiedzin: 1921158

Rozwijamy się

Erasmus+: DOBRE PRAKTYKI Archiwum

W tym miejscu prezentujemy scenariusze lekcji i pomysły na zajęcia z uczniami, inspirowane udziałem w mobilnościach.
Materiały mogą być wykorzystywane przez nauczycieli wszystkich typów placówek edukacyjnych w całym kraju.

Scenariusz zajęć z edukacji wczesnoszkolnej

Scenariusz został utworzony w związku z udziałem w kursie "Sports in education", zorganizowanym przez instytucję "Movidea Mobility & Training" w Grenadzie.
Przeznaczony jest dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i dotyczy umiejętności kodowania.

1. scenariusz zajęć z edukacji wczesnoszkolnej.pdf

Scenariusz zajęć czytelniczych dla uczniów szkoły podstawowej

"Poznaj książkę po okładce"
Scenariusz został opracowany na podstawie zajęć w ramach kursu "Public speaking and presentation skills for teachers, trainers and education staff" zorganizowanym przez instytucję IFOM w Bolonii.
Przeznaczony jest dla uczniów szkoły podstawowej, dotyczy umiejętności komunikacyjnych i pracy w grupie.

1. Scenariusz zajęć czytelniczych

Scenariusz lekcji wychowawczej dla klas 4-8

"Czego możemy nauczyć się od gęsi"
Scenariusz lekcji został opracowany na podstawie zajęć w ramach kursu "Public speaking and presentation skills for teachers, trainers and education staff" zorganizowanym przez instytucję IFOM w Bolonii.
Przeznaczony jest dla uczniów klas 4-8 i dotyczy umiejętności pracy w zespole.

1. Lekcja wychowawcza dla klas 4-8