Erasmus+: ERASMUS+

Monuments across Europe

News

Pod koniec roku szkolnego pani Aleksandra Kołodziejczyk z pomocą uczniów klasy 8b przygotowała quiz o Włoszech w języku angielskim, guiz miał aż 35 pytań i został rozwiązany przez większość klas 5-8. Uczniowie, pracując w grupach i korzystając z telefonów komórkowych, ćwiczyli wyszukiwanie informacji na anglojęzycznych stronach internetowych oraz dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy o Włoszech. Natomiast uczennice ze Szkolnego Klubu Europejskiego przygotowały dla naszych uczniów gazetkę o włoskich zabytkach, przy tworzeniu której korzystały z materiałów udostępnionych przez włoskich uczniów na stronie projektu e-twinning "Monuments across Europe". Na gazetce znalazły się również prace przygotowane przez uczniów klasy 8b.