Erasmus+: ERASMUS+

UWAGA RODZICE!

Szanowni Państwo,

szkolna kadra pedagogiczna nieustannie kształci się i poszukuje nowych inspiracji, podnoszących jakość nauczania. Służy temu między innymi realizacja projektu „Otwarci na naukę, otwarci na świat. Nasz pomysł na paszport do wiedzy”. O tym, w jaki sposób udział w projekcie przekłada się na pracę z uczniami, informujemy Państwa regularnie na naszych stronach projektowych.

Obecnie przygotowujemy się do udziału w kolejnym projekcie unijnym w ramach programu Erasmus+

Planujemy skupić się na następujących zagadnieniach:

• podniesienie kompetencji językowych (CLIL),
  • robotyka i gamifikacja,
  • technologie informacyjno – komunikacyjne (TIK),
  • cyberprzemoc,
  • pomoc uczniom z dysfunkcjami,
  • wielokulturowość.

Decydując się na udział w kolejnym projekcie mamy na uwadze potrzeby całej szkolnej społeczności, dlatego jesteśmy otwarci na propozycje z Państwa strony.

Wszelkie sugestie prosimy zgłaszać koordynatorom projektu za pośrednictwem e-dziennika do dnia 12 stycznia 2019.

koordynatorzy projektu
Dorota Prażuch i Beata Haładus