Erasmus+: ERASMUS+

Klub Kreatywnego Nauczyciela

News

W piątek 21 grudnia, tuż po zakończeniu lekcji, na pierwszym roboczym spotkaniu zebrał się nowy zespół projektowy, pod ambitnie brzmiącą nazwą "Klub Kreatywnego Nauczyciela"
Omówione zostały plany działań szkolnych i międzyszkolnych, włączających doświadczenia uczestników wszystkich dotychczas zrealizowanych mobilności. Rozpoczęto też pracę nad kolejnym projektem Erasmus+ na lata 2019/2021. Zespół tworzą koordynatorki projektu "Otwarci na naukę otwarci na świat" panie Dorota Prażuch, Beata Haładus oraz panie Agnieszka Lanuszny, Aleksandra Kołodziejczyk i Katarzyna Kapuścińska, które zgłosiły chęć pracy nad nowym wnioskiem. Idea powołania zespołu zrodziła się podczas spotkania szkolnych koordynatorów projektów europejskich w Wojewódzkim Ośrodku Metodycznym w Katowicach.