100-lecie niepodległości

Erasmus+: ERASMUS+

Europass Mobilność

Podsumowanie update!
Z satysfakcją informujemy że czworo naszych nauczycieli - uczestników dwóch pierwszych mobilności, zdobyło dokumenty Europass Mobilność!
Europass Mobilność to bardzo ważne zaświadczenie, opisujące zakres wiedzy i doświadczeń, zdobytych podczas szkolenia za granicą. Zawiera szczegółowe dane dotyczące przebiegu szkolenia, znaczenia nabytych umiejętności dla rozwoju własnego oraz szkoły. Sporządzany jest w języku polskim i angielskim. Procedura wydawania dokumentu składa się z trzech etapów.
Pierwszy - to potwierdzenie przez organizację przyjmującą (czyli instytucję prowadzącą szkolenie).
Drugi - to zatwierdzenie dokumentu przez dyrektora szkoły macierzystej.
Ostatni etap to weryfikacja przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji, polegająca na ocenie jakości wniosku i zgodności z priorytetami Krajowego Centrum Europass w Warszawie.
Dokumentem Europass Mobilność, mogą teraz się poszczycić panie Karina Wódkowska - Semik, Dorota Prażuch i Beata Haładus oraz pan Kamil Stęplowski.
Wszystkie certyfikaty i dokumenty, zdobywane przez nauczycieli w trakcie realizacji programu Erasmus+, to nie tylko osobista satysfakcja ale powód do domy dla całej szkolnej społeczności! Cieszymy się i gratulujemy!