Licznik odwiedzin: 2202561

Erasmus+: ERASMUS+

Czas relaksu

News

Gdy stres i napięcie dają o sobie znać, najlepiej zrobić sobie przerwę i najzwyczajniej w świecie odpocząć. Ale jak tego dokonać na lekcji w szkole?
Wiedzą już o tym uczniowie klas trzecich, którzy po wyczerpującym teście trzecioklasisty, mieli okazję zregenerować siły na specjalnych zajęciach relaksacyjnych.
Scenariusz zajęć został opracowany na podstawie doświadczeń z kursu "Coaching in educational contexts to reduce early school leaving" w Madrycie, w którym w ramach programu Erasmus+ uczestniczyły panie: Renata Linek - Nowakowska, Bożena Asman - Nowakowska i Irena Ciosk.
Mamy nadzieję, że pomysł się przyjmie i na stałe zagości w planie zajęć wychowawczych od przyszłego roku szkolnego.
Konspekt zajęć jest już na oficjalnej stronie projektu w zakładce "Dobre praktyki" do wykorzystania przez nauczycieli z całego kraju.