Kiermasz świąteczny - 18 grudnia, od godz. 16.00

Erasmus+: ERASMUS+

Kodowanie po hiszpańsku

W oczekiwaniu na pierwsze relacje naszych koleżanek z kursu w Madrycie, budujemy hiszpański klimat w szkole! Od Hiszpanii zaczęło się nasze "otwarcie na świat", nic więc dziwnego, że mamy do tego kraju szczególny sentyment.
Oto relacja z lekcji kodowania dla najmłodszych, z elementami hiszpańskimi! Ole!

Co mają wspólnego Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczangu’ 2018 z SP 41 w Gliwicach i Hiszpanią? Uczniowie klas drugich naszej szkoły już wiedzą! W zeszłym tygodniu uczestniczyli w zajęciach nie tylko kodowania pod kierunkiem pani Kariny Wódkowskiej –Semik. Pomysł na zajęcia „Dyscypliny olimpijskie” zrodził się w czasie szkolenia „Sports in education" w Granadzie.

Scenariusz zajęć jest dostępny dla zainteresowanych nauczycieli w zakładce DOBRE PRAKTYKI.

.