Licznik odwiedzin: 3197961

Dla uczniów: PSYCHOLOG - wirtualnie:)

Witajcie na stronie pani psycholog!

Data dodania: 2020-05-14

Witam Cię i zapraszam do wspólnego spędzenia czasu.

Było już troszkę edukacji,  polecenia, zadania, słowem nauka.

Czasami przychodzi taki moment, kiedy szukamy odpoczynku po całym dniu. Jako psycholog coraz częściej obserwuję u uczniów objawy zmęczenia, niepewności, smutku, czy też braku pomysłu, słowem: Co mam robić?

Dlatego, mam dla Ciebie propozycję:)

Słuchanie (czytanie) bajek, nie tylko kształtuje wyobraźnię, pomaga wyrażać uczucia, ale pomaga też w radzeniu sobie z trudnościami dnia codziennego. Słuchając bajek,  możemy przenieść się w inną przestrzeń, dając sobie czas na uspokojenie, odprężenie. Bywa, że rozwiązania nasuwają się same. O wielkiej wartości bajki świadczy też fakt, że jest ona znana od kilku tysięcy lat i wciąż aktualna.

Bajka, może być początkiem wspólnych rozmów, a marząc o dalekich podróżach, dzięki bajce i naszej wyobraźni, możemy się tam przenieść już dziś :)

AUDIOBOOKI DLA STARSZYCH DZIECI
TUTAJ, albo w wybraną książkę :) Miłego słuchania!