ul. Kormoranów 23, 44-100 Gliwice Sikornik
tel. 32 232-23-41, sekretariat@sp41.gliwice.eu

Menu
Galeria
Galeria
Blogi klasowe
Licznik odwiedzin: 2374738

Szkoła Podstawowa nr 41 im. Władysława Broniewskiego w Gliwicach

Projekt realizujemy od 1.06.2017 do 31.05.2019

Dla uczniów: Akademia Odkrywcy

Indie - Namaste India!!! klasy IV-VI

News

        Styczeń to czas spotkania z Panią Kasią Mazurkiewicz podróżniczką, przewodniczką trekkingową po Himalajach, znawczynią Indii, do których jeździ służbowo i prywatnie od ponad 20 lat, autorką wielu wystaw fotograficznych, organizatorką jednego z najlepszych Festiwali Podróżniczych w Polsce "Terra" w Warszawie.

Madagaskar- z wizytą u króla Juliana

News

   Grudniową podróż odkrywcy z Akademii im. Tony Halika odbyli na Madagaskar wraz ze specjalistą od Czerwonej Wyspy Arkadiuszem Ziembą. Nasz gość większą część roku spędza na Madagaskarze, pracując tam jako przewodnik. Za każdym razem przywozi wiele   eksponatów, część z nich mogliśmy zobaczyć. 

Marcin Złomski - " Afryka-Tam gdzie żyją słonie i żyrafy"

News

    Do Afryki na fotograficzne safari zabrał dzieci Marcin Złomski, z wykształcenia muzyk... dyplomowany kontrabasista oraz absolwent warszawskiej SGH. Z zamiłowania podróżnikiem i jak to często bywa to właśnie podróże stały się jego i żony Małgosi sposobem na życie.  Nasz autor przejechał Afrykę od Kairu do Kapsztadu, przemierzył peruwiańską dżunglę, a potem wraz z żoną pojechali w 10 miesięczną podróż dookoła świata. 

1 2 3 »