ZAPISY DO KLASY PIERWSZEJ - ZMIANA!

Dla uczniów: Sikorki

Śpiewac kazdy może

Mamy to!
Śpiewać każdy może, ale Sikorki robią to najlepiej!
Zajęlismy II miejsce w regionalnym konkursie
"Śpiewać każdy może" w Knurowie!!!

SIkorki na wycieczce

News

Halo halo tu Sikorki! Właśnie zakończyliśmy wizytę w jednej z najpiękniejszych sal koncertowych w Polsce - siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach. Mieliśmy okazję przyjrzeć się próbie orkiestry i zobaczyć jak wygląda sala koncertowa "od kuchni". A wcześniej uczestniczyliśmy w fantastycznych warsztatach muzycznych pod kierunkiem znakomitej instruktorki - pani Anny Lis. Było super!!!

Zwiastun dla Sikorek!

News

Kolejny "Zwiastun" w naszych rękach!
Dzisiaj, w Teatrze Miejskim, Maja Brylińska - przedstawicielka "Sikorek" oraz instruktorka zespołu pani Beata Haładus podczas Gliwickiej Gali Młodych Talentów odebrały statuetkę "Zwiastuna". Jest to doroczna nagroda przyznawana przez Prezydenta Miasta utalentowanej artystycznie gliwickiej młodzieży za osiągnięcia na szczeblu co najmniej wojewódzkim. GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów!

...
18 »