Tydzień Lekcji Otwartych 4 - 8 marca 2019

Dla uczniów: Sikorki

I miejsce!!!

Hurra!!! Sikorki najlepsze!
Nasz szkolny zespół wokalny zdobył I miejsce w Miejskim Konkursie Kolęd i Pastorałek "Moja ulubiona kolęda", zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Gliwicach!

Piękna statuetka jest już w naszych rękach!

Gratulacje dla naszych śpiewających artystów i instruktorek zespołu - pań Małgorzaty Morawskiej i Beaty Haładus!

Wolność jest w nas

News

Mieliśmy dzisiaj niecodzienną okazję uczestniczyć w koncercie edukacyjnym "Wolność jest w nas", zorganizowanym okazji 100-lecia odzyskania niepodległości. Projekt przywołał najchlubniejsze karty z historii Polski w specjalnie przygotowanych krótkich filmach, a przede wszystkim w piosenkach. Usłyszeliśmy ponadczasowe pieśni wolnościowe z repertuaru m.in. Jacka Kaczmarskiego i Jana Pietrzaka, w poruszających interpretacjach pomysłodawczyni i organizatorki koncertu, pani Agnieszki Bielanik-Witomskiej i jej podopiecznych ze Studia Piosenki i Musicalu w Knurowie. Na scenie zabrzmiały też popularne pieśni legionowe, w wykonaniu uczniów, wybranych z kilku gliwickich szkół. I właśnie tym gronie wystąpiły nasze szkolne talenty, z klas 5c i 8b, oklaskiwane na widowni przez koleżanki i kolegów z klasy.

Ćwiczymy przed koncertem

News

Starsze "Sikorki" meldują się z Klubu Perełka.
Odbywają się tu dzisiaj warsztaty wokalne, przygotowujące nas do występu na koncercie edukacyjnym "Wolność jest w nas", który odbędzie się w najbliższy poniedziałek w "Mrowisku". Na razie nie zdradzamy szczegółów.

Nasi młodzi artyści ćwiczą pod fachowym okiem pani Agnieszki Bielanik--Witomskiej, artystki śląskich scen muzycznych, założycielki Studia Piosenki i Musicalu w Knurowie. Idzie nam świetnie!

...
17 »