Zapraszamy na kiermasz świąteczny - 17 grudnia godz. 16.00

Dla uczniów: Sikorki

Wolność jest w nas

News

Mieliśmy dzisiaj niecodzienną okazję uczestniczyć w koncercie edukacyjnym "Wolność jest w nas", zorganizowanym okazji 100-lecia odzyskania niepodległości. Projekt przywołał najchlubniejsze karty z historii Polski w specjalnie przygotowanych krótkich filmach, a przede wszystkim w piosenkach. Usłyszeliśmy ponadczasowe pieśni wolnościowe z repertuaru m.in. Jacka Kaczmarskiego i Jana Pietrzaka, w poruszających interpretacjach pomysłodawczyni i organizatorki koncertu, pani Agnieszki Bielanik-Witomskiej i jej podopiecznych ze Studia Piosenki i Musicalu w Knurowie. Na scenie zabrzmiały też popularne pieśni legionowe, w wykonaniu uczniów, wybranych z kilku gliwickich szkół. I właśnie tym gronie wystąpiły nasze szkolne talenty, z klas 5c i 8b, oklaskiwane na widowni przez koleżanki i kolegów z klasy.

Ćwiczymy przed koncertem

News

Starsze "Sikorki" meldują się z Klubu Perełka.
Odbywają się tu dzisiaj warsztaty wokalne, przygotowujące nas do występu na koncercie edukacyjnym "Wolność jest w nas", który odbędzie się w najbliższy poniedziałek w "Mrowisku". Na razie nie zdradzamy szczegółów.

Nasi młodzi artyści ćwiczą pod fachowym okiem pani Agnieszki Bielanik--Witomskiej, artystki śląskich scen muzycznych, założycielki Studia Piosenki i Musicalu w Knurowie. Idzie nam świetnie!

Debiut SIKOREK na 50-leciu szkoły!

News

Nasze "Sikorki" rozpoczęły nowy sezon artystyczny od występu na uroczystej akademii z okazji 50-lecia szkoły! Było pięknie!
Oprócz najmłodszych dzieci, wystąpiły również starsze "Sikorki" - Emilia Paul i Julianna Piórkowska. Zagościli też nasi absolwenci - Radek Garbiec i Radek Żukowski, którzy w Szkole Podstawowej nr 41, stawiali pierwsze kroki w swojej artystycznej karierze.
Popatrzmy na zdjęcia!

« 1 2 3