ul. Kormoranów 23, 44-100 Gliwice Sikornik
tel. 32 232-23-41, sekretariat@sp41.gliwice.eu

Menu
Galeria
Galeria
Blogi klasowe
Licznik odwiedzin: 3190480

UCZYMY ZDALNIE

Szkoła Podstawowa nr 41 im. Władysława Broniewskiego w Gliwicach

W roku szkolnym 2019/20 realizujemy projekt "Face to Face with the World"

Dla uczniów: Sikorki

Zwiastun dla Sikorek!

News

Kolejny "Zwiastun" w naszych rękach!
Dzisiaj, w Teatrze Miejskim, Maja Brylińska - przedstawicielka "Sikorek" oraz instruktorka zespołu pani Beata Haładus podczas Gliwickiej Gali Młodych Talentów odebrały statuetkę "Zwiastuna". Jest to doroczna nagroda przyznawana przez Prezydenta Miasta utalentowanej artystycznie gliwickiej młodzieży za osiągnięcia na szczeblu co najmniej wojewódzkim. GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów!

I miejsce!!!

News

Hurra!!! Sikorki najlepsze!
Nasz szkolny zespół wokalny zdobył I miejsce w Miejskim Konkursie Kolęd i Pastorałek "Moja ulubiona kolęda", zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Gliwicach!

Piękna statuetka jest już w naszych rękach!

Gratulacje dla naszych śpiewających artystów i instruktorek zespołu - pań Małgorzaty Morawskiej i Beaty Haładus!

Wolność jest w nas

News

Mieliśmy dzisiaj niecodzienną okazję uczestniczyć w koncercie edukacyjnym "Wolność jest w nas", zorganizowanym okazji 100-lecia odzyskania niepodległości. Projekt przywołał najchlubniejsze karty z historii Polski w specjalnie przygotowanych krótkich filmach, a przede wszystkim w piosenkach. Usłyszeliśmy ponadczasowe pieśni wolnościowe z repertuaru m.in. Jacka Kaczmarskiego i Jana Pietrzaka, w poruszających interpretacjach pomysłodawczyni i organizatorki koncertu, pani Agnieszki Bielanik-Witomskiej i jej podopiecznych ze Studia Piosenki i Musicalu w Knurowie. Na scenie zabrzmiały też popularne pieśni legionowe, w wykonaniu uczniów, wybranych z kilku gliwickich szkół. I właśnie tym gronie wystąpiły nasze szkolne talenty, z klas 5c i 8b, oklaskiwane na widowni przez koleżanki i kolegów z klasy.

« 1 2 3
...
18 »