Zapraszamy na kiermasz świąteczny - 17 grudnia godz. 16.00

Dla uczniów: Samorząd Uczniowski

Obchody Dnia Walki z Otyłością i Dnia Zdrowego Żywienia

News

28 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Walki z Otyłością i Dzień Zdrowego Żywienia. Dzięki inicjatywie Samorządu Uczniowskiego, zaangażowaniu wielu uczniów naszej szkoły, wsparciu Dyrekcji i nauczycieli, udało się przygotować szereg atrakcji, które zostały przyjęte z zainteresowaniem!

Już o poranku, przed pierwszą lekcją, na wszystkich wchodzących do szkoły czekał kolorowy, jesienny stół zastawiony zdrowymi przekąskami. Jabłka, gruszki, śliwki, marchewki i inne zdrowe smakołyki rozeszły się w mgnieniu oka ku uciesze ochoczo częstujących się miłośników zdrowego żywienia.

Po kolejnych lekcjach, podczas przerw, uczniowie mogli się zważyć, wziąć udział w ćwiczeniach fitness oraz ćwiczeniach gimnastycznych dostosowanych do ich wieku i sprawności.

Był również czas na wspólne zdrowe śniadanie w klasach. W śniadaniówkach przeważały kolorowe sałatki, owoce, warzywa, zdrowe kanapki z razowego pieczywa, do tego woda - uczniowie spisali się na medal! Kolejną okazją do wspólnego celebrowania zdrowego śniadania w klasach będzie Dzień Zdrowego Śniadania, który obchodzić będziemy  w naszej szkole 6.11. (w piątek). Liczymy na równie ciekawe i zdrowe propozycje śniadań!!!

Zachęcamy do regularnej aktywności fizycznej i przestrzegania zasad zdrowego żywienia na co dzień!!!

Dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka

News

W środę (30.09.14 r.) odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym dyskoteka dla klas IV-VI. Szczególną okazją do wspólnej zabawy był Dzień Chłopaka. Podczas dyskoteki chłopcy mieli okazję wziąć udział w konkursach, prezentując innym uczniom między innymi swoje taneczne umiejętności.

Zachęcamy wszystkich uczniów klas IV-VI do udziału w szkolnych dyskotekach!

Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2015/2016

News

Uczniowie naszej szkoły  wybrali nowych przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego, którzy będą mieli okazję wykazać się działalnością na rzecz szkoły i uczniów w roku szkolnym 2015/2016, są to:

Małgorzata Lachowicz V a
Anita Trzuskowska VI a
Jakub Kwiatkowski V a

Opiekunami Samorządu Uczniowskiego są:

pani Małgorzata Nowakowska
pani Ewelina Paluch
pani Natalia Jaworska

Samorząd Uczniowski prowadzi następujący rodzaj działalności:

- organizacja imprez kulturalnych w szkole,