Zapraszamy na kiermasz świąteczny - 17 grudnia godz. 16.00

Projekt był realizowany od 1.06.2017 do 31.05.2019

Dla uczniów: Samorząd Uczniowski

Świąteczny program artystyczny - kółko muzyczne, kółko teatralne

Data dodania: 2016-01-03

Wspominając świąteczne chwile, wróćmy również wspomnieniami do świątecznego programu artystycznego, jasełek przygotowanych przez koło teatralne oraz koncertu kolęd przygotowanego przez koło muzyczne. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za wkład pracy, wielogodzinne próby i starania, które podjęliście, aby uprzyjemnić ten świąteczny czas uczniom i pracownikom naszej szkoły! Zapraszamy również wszystkich zainteresowanych uczniów do udziału z zajęciach kółka muzycznego i teatralnego oraz innych zajęciach dodatkowych, nie pozwólcie, aby wasze talenty i pasje pozostawały w ukryciu!

Dzień Życzliwości i Pozdrowień, Dzień Tolerancji

News

Z okazji obchodów Dnia Życzliwości i Pozdrowień oraz Dnia Tolerancji Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs literacko - plastyczny dla uczniów klas IV-VI. Celem konkursu było propagowanie życzliwości i  tolerancji oraz innych wartości społecznych w naszym życiu. Laureatkami konkursu plastycznego zostały Natalia Sarnikowska oraz Zuzanna Adamczyk, a konkursu literackiego Paulina Wójcik i Olga Zielonka. Serdecznie gratulujemy laureatkom, a wszystkich uczniów zachęcamy do czynnego udziału w konkursach szkolnych i pozaszkolnych oraz do bycia życzliwym i tolerancyjnych względem ludzi, których spotykacie na swojej drodze!

Andrzejki - dyskoteka i wróżby

News

Jak co roku Samorząd Uczniowski zorganizował dla uczniów klas IV-VI zabawę andrzejkową połączoną z tradycyjnymi wróżbami. Wielu uczniów zaangażowało się w przygotowanie i przeprowadzenie wróżb, wszyscy mamy nadzieję, że spełnią się one w najbliższym czasie! Szczególną uwagą wśród publiczności cieszył się konkurs na najlepsze magiczne sztuczki, okazało się, że jest wśród nas wielu utalentowanych iluzjonistów!

« 1 2 3
...