tel. 32 232-23-41, sekretariat@zsp15.gliwice.eu

Realizujemy projekt FACE TO FACE WITH THE WORLD

Biblioteka: Aktualności

Co słychac w bibliotece?

Powoli kończy się "Akcja podręcznik". Od początku roku szkolnego uczniowie otrzymali bezpłatnie ponad 6500 egzemplarzy ćwiczeń i podręczników. W tym tygodniu nadejdą z wydawnictw ostatnie partie brakujących książek. Po opracowaniu i dokonaniu procedur ewidencyjnych, niezwłocznie trafią do uczniów.
Ten tydzień poświęcamy także na zwroty zaległości wypożyczonych przed zdalnym nauczaniem. Wszystkie oddawane książki, zgodnie z przepisami, będą podlegać dwudniowej kwarantannie.
Wypożyczamy również lektury wg harmonogramu ustalonego z nauczycielami języka polskiego.
Biblioteka w "nowej normalności" będzie dostępna dla czytelników od przyszłego tygodnia. Szczegółowy regulamin korzystania ze zbiorów wkrótce!