Zapraszamy na kiermasz świąteczny - 17 grudnia godz. 16.00

Projekt był realizowany od 1.06.2017 do 31.05.2019

Biblioteka: Aktualności

SPOTKANIE Z PODRÓŻNIKIEM

W styczniu, najmłodsi uczniowie naszej szkoły mieli okazję wybrać się w podróż na Antarktydę!

Dzięki spotkaniu z podróżnikiem i naukowcem Mikołajem Golachowskim poznaliśmy jeden z najpiękniejszych zakątków naszej planety. Przyjrzeliśmy się z bliska pingwinom, fokom i słoniom morskim i na zawsze zapamiętamy, że na biegunie południowym nie ma niedźwiedzi!

Spotkanie było świetną przygodą nie tylko dla dzieci, ale również dla nauczycieli. Teraz o wiele łatwiej będzie przenieść do  „Zaczarowanej zagrody” pingwinów, o której opowiada znana wszystkim dzieciom książeczka Aliny i Czesława Centkiewiczów.

Uzupełnieniem spotkania była zorganizowana w bibliotece wystawka książek i ciekawostek związanych z Antarktydą.

Podróżniczo - czytelniczą imprezę zorganizowano we współpracy z mamą jednego z uczniów – panią Aleksandrą Bartosz.