Projekt był realizowany od 1.06.2017 do 31.05.2019

Biblioteka będzie do Waszej dyspozycji
po zakończeniu dystrybucji podręczników
Cierpliwości... ;-)

Jak nie czytam, jak czytam!

News

W poniedziałek, punktualnie o godzinie 10.00, dołączyliśmy do ogólnopolskiej akcji Jak nie czytam, jak czytam. Start ogłosili specjalni dzwonkowi dyżurni. We wszystkich klasach czytaliśmy wiersze, łącząc tym.samym bicie rekordu czytania z Dniem Poezji.
Klasy 1-3 recytowały "Książeczkę" Lucyny Krzemienieckiej, starsze - fragmenty "Piosenki o książce" Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego.

Książki o sporcie

Dzięki dotacji ministerialnej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, w bibliotece pojawiło się około tysiąca nowych książek. Niektóre z nich zostały polecone przez nauczycieli. Tak było w przypadku książek o sporcie. Nasz nauczyciel wychowania fizycznego - pan Kamil Stęplowski, nie tylko zaproponował kilka nowych tytułów. Zgodził się również osobiście zarekomendować książkę o bliskiej sobie dziedzinie - żeglarstwie.
Zobaczmy sami :)

« 1 2 3 4