Zapraszamy na kiermasz świąteczny - 17 grudnia godz. 16.00

Biblioteka: Aktualności Archiwum

Poezja łączy pokolenia

News

Konkursem "Poezja łączy pokolenia" zakończyliśmy Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych.
Konkurs odbywa się w szkole od lat według takiej samej formuły - występują dorośli, a oceniają dzieci. Uczestnikami są zawsze nauczycielki przedszkoli, do których uczęszczali nasi uczniowie oraz nauczyciele i pracownicy szkoły. W tym roku, szczęścia spróbowali również najmłodsi.
Podczas tegorocznej edycji czytaliśmy wiersze Michała Rusinka, który osobiście życzył uczestnikom... dobrej dykcji.
Wszyscy spisali się na medal i zdobyli ex aequo pierwsze miejsce! Gratulacje!
Konkurs przygotowały panie Beata Haładus i Beata Kaczorowska-Małyszko.

Dni żyrafy

News

Tydzień trzeci Międzynarodowego Miesiąca Szkolnych Bibliotek to zajęcia z żyrafą w tle.
Kolorowanki, uzupełnianki wyrazowe w języku angielskim, zabawy z pluszową maskotką.
Super było!

Lektury w słoiku

News

Drugi tydzień bibliotecznego święta to konkurs "LEKTURY W SŁOIKU".
Każdy, kto dobrze odgadnie tytuły książek, na podstawie rekwizytów umieszczonych w szklanych słoikach, ma szansę na zwycięstwo.

« 1 2 3
...