tel. 32 232-23-41, sekretariat@zsp15.gliwice.eu

Archiwum Erasmus+: ERASMUS+

Piszą o nas!

News

Biblioteka - Centrum Informacji to popularny kwartalnik dla nauczycieli bibliotekarzy. W najnowszym wydaniu ukazał się artykuł pani Beaty Haładus, na temat wykorzystaniu narzędzi TIK w szkolnej praktyce bibliotekarskiej. Tekst opisuje warsztaty, jakie dla członków TNBSP Oddział Katowice nasza koordynatorka przeprowadziła podczas niedawnego spotkania branżowego.
Inspiracją był oczywiście udział szkoły w programie Erasmus+. Gratulacje!

Monuments across Europe

News

Szkolne Koło Europejskie wzięło udział w kolejnym projekcie e-twinning "Monuments across Europe", w którym uczniowie europejskich szkół dzielą się ze sobą informacjami o lokalnych zabytkach. Uczennice klas czwartych przygotowały plakat o Radiostacji, który można podziwiać na naszej gazetce. Pracując nad projektem, dziewczyny wybrały najważniejsze informacje, ktore mogłyby zainteresować uczniów z innych państw, a cały plakat przygotowały po angielsku.
Opiekę nad projektem sprawowała pani Aleksandra Kołodziejczyk
Brawo!

Wystawa plakatów

Do końca maja, w filli MBP na Sikorniku można podziwiać prace wykonane przez uczniów klasy 8b, na zajęciach czytelniczych i lekcjach informatyki.
ZAPRASZAMY!!!

« 1 2 3 4