Wakacje

Archiwum Biblioteka: Aktualności

ZWROT PODRĘCZNIKÓW

Drodzy Czytelnicy!
Od 8 czerwca rozpoczynamy zwrot podręczników.
Klasy 1, 2, 3, 4 i 7 zostawiają podręczniki w wyznaczonych dla klas miejscach w świetlicy i na holu.
Klasy 5, 6 i 8 zwracają książki w bibliotece. Każda z klas ma wyznaczony dzień i godzinę.
O wszystkich szczegółach poinformowali już Was wychowawcy.
*
Inne książki wypożyczone przez klasy 1-7 można zwrócić po wakacjach.
*
KLASY ÓSME zobowiązane są do zwrotu wszystkich książek przed zakończeniem roku szkolnego!
Książki można oddać przy okazji zwrotu podręczników lub zostawić je w specjalnej skrzynce na holu obok portierni. Każda książka musi mieć włożona za okładkę karteczkę z imieniem i nazwiskiem czytelnika.
*
Jak będzie wyglądać teraz wizyta w bibliotece obrazuje zabawny filmik.
KLIK

WIRTUALNA BIBLIOTEKA

Drodzy Czytelnicy!
Jeżeli nie zdążyliście wypożyczyć lektur z biblioteki szkolnej, lub z bibliotek publicznych przed kwarantanną, możecie skorzystać z biblioteki wirtualnej. Zebrałam tu dla Was strony, gdzie możecie czytać książki w formie e-booków i audiobooków. Jest tu tez strona z ekranizacjami lektur i z książkowymi zabawami.

Zapraszam Was do WIRTUALNEJ BIBLIOTEKI

Po kliknięciu wyświetli się Wam interaktywna plansza. Najeżdżajcie myszką, sprawdzajcie co się kryje za napisami i ikonkami.
KLIK!

PIERŚCIEŃ KURANTÓW

ABSOLUTNA NOWOŚĆ!!!

Zachęcam do wysłuchania pierwszego odcinka niepublikowanej powieści kryminalno-przygodowej dla dzieci 9+ pt. „Pierścień kurantów” pani Katarzyny Wasilkowskiej.

Odcinki będą publikowane regularnie dwa razy w tygodniu do końca lipca na YouTube i Instagramie (w grafice poniżej jest kod QR, w którym zapisane są linki do wszystkich kanałów z nagraniami, można korzystać z dowolnego). Autorka zachęca do komentowania powieści i jest gotowa wprowadzać zmiany w fabule, jeśli Czytelnicy ją zainspirują i zmotywują.

« 1 2 3
...