Licznik odwiedzin: 1963420

Rozwijamy się

KONKURS NA SŁUPIE

Ruszyła pierwsza szkolna edycja „Konkursu na słupie”. Co jakiś czas, na słupach przy szatniach na parterze, pojawiać się będą pytania konkursowe. Przyglądajcie się uważnie, może znajdziecie coś dla siebie?

Jako pierwszy pojawił się konkurs „Polska Piastów”. Zadaniem uczniów było znalezienie wydarzeń historycznych, związanych z dziesięcioma datami z czasów panowania władców piastowskich na polskim tronie. Pomocy można było szukać na lekcjach historii oraz w bibliotece.
W związku z tym, że aż 45 uczniom udało się prawidłowo wypełnić kupony konkursowe, trzeba było dokonać losowania.

Szczęściarzami okazali się: Blanka Mielniczek, Wiktoria Magiera i Hania Witkowska oraz Kinga Pieszczyk, Julia Purchała i Patryk Klimek. Pozostali uczestnicy konkursu zostali obdarowani zakładkami do książek.

Konkurs przygotowały: nauczycielka historii pani Irena Małka i nauczycielka bibliotekarka pani Beata Haładus

Kolejna edycja już wkrótce!