tel. 32 232-23-41, sekretariat@zsp15.gliwice.eu

Złoż życzenia Bibliotece!

Data dodania: 2020-10-06

brak zdjęcia

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek, październik, zaprasza do świętowania! W naszej szkole będziemy czytali więcej niż zwykle! Na przykład książkę kucharską, opracowaną przez panią Beatę Haładus na podstawie przepisów z wirtualnej świetlicy. Będziemy uczestniczyli w konkursach, na przykład w zgaduj zgaduli - Jaka to książka? Będziemy składać bibliotece, najbardziej ulubionemu miejscu w całej szkole, piękne życzenia. Jakie? To już zaproszenie do konkursu: "Podaruj bibliotece wiersz". Ułożone samodzielnie, ale również w grupie, a nawet z całą klasą piękne życzenia, w formie krótkiego, ale nie krótszego niż 4 wersy wierszyka, zapisanego na eleganckiej kartce, zanieś pani z biblioteki. Komisja konkursowa z panią Beatą na czele, wybierze najładniejsze życzenia i nagrodzi. Na pewno uśmiechem, ale znajdzie się też inna nagroda:) Serdecznie zapraszamy!