tel. 32 232-23-41, sekretariat@zsp15.gliwice.eu

Realizujemy projekt FACE TO FACE WITH THE WORLD

Pierwsze tegoroczne osiągnięcia sportowe

Data dodania: 2020-09-25

Mamy sukces sportowy koszykarzy :)
Nasze reprezentacje szkolne brały udział w Mistrzostwach Gliwic w koszykówce 3 x 3 i wróciły z dwoma medalami, złotym i brązowym!!!
Młodsze dziewczyny w składzie: Julia Jeżewska, Julia Łuczycka, Monika Różankowska  i Julia Arent wygrały Mistrzostwo Gliwic Igrzysk Dzieci dziewcząt i będą reprezentować nasze miasto na zawodach wojewódzkich, które odbędą się 5 października w Bytomiu!!! Trzymamy kciuki za kolejne dobre wieści:)
Starsi chłopcy w składzie: Piotr Wesołowski, Jan Trzaska, Piotr Kacy  i Oliwier Wolny  zajęli po bardzo ciężkiej walce trzecie miejsce w  Mistrzostwach Gliwic Igrzysk Młodzieży Szkolnej chłopców!!!
Gratulujemy zawodnikom i trenerowi, panu Błażejowi Dudzie tak pięknych sukcesów!!!