tel. 32 232-23-41, sekretariat@zsp15.gliwice.eu

eTwinning "Kierunek - bezpieczeństwo"

Data dodania: 2020-09-14

Wszyscy wiemy jak ważne jest nasze bezpieczeństwo - bezpieczeństwo w szkole, gdzie powinniśmy przestrzegać zasad bezpiecznej nauki i zabawy, a obecnie także zasad wynikających z zagrożenia koronawirusem. Bezpieczni chcemy być także w ruchu drogowym - w drodze do szkoły i do domu. Uczniowie klasy 3a, wraz z paniami: Renatą Linek - Nowakowską oraz Magdaleną Kiczyńską, włączyli się w działania w ramach projektu eTwinning "Kierunek - bezpieczeństwo". Przez najbliższe dwa miesiące będą wraz z partnerami ze szkół w całej Polsce wykonywać zadania, które pozwolą im poczuć się w szkole i nie tylko, jeszcze bardziej bezpiecznie i komfortowo.
Zapraszamy na wycieczkę po Polsce - poznajmy partnerów uczestniczących w projekcie -