tel. 32 232-23-41, sekretariat@zsp15.gliwice.eu

Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

Data dodania: 2020-09-09

Zazwyczaj zapraszamy uczniów do Świetlika wiosną, ale w tym roku konkurs został przesunięty i odbył się w środę, 9 września. Uczestniczyło w nim 25 uczniów z młodszych klas naszej szkoły. Głównym celem konkursu jest rozpowszechnianie nauk przyrodniczych jako ciekawego źródła wiedzy o świecie, dostępnego dla każdego, kto jest chętny tą wiedzę zgłębić. Skierowany jest do dzieci z najmłodszych klas, ponieważ to w tym czasie procesu kształcenia rozwijają się najważniejsze predyspozycje, zainteresowania i talenty. Konkurs koordynowały panie Zofia Żywicka i Beata Łakomska, których zadaniem była sprawna organizacja i przeprowadzanie konkursu, a następnie przesłanie prac konkursowych do biura konkursu. Trzymamy kciuki za naszych konkursowiczów i życzymy pięknych wygranych. Dziękujemy za udział w konkursie i cieszymy się, że macie zapał do nauki poza nauką szkolną!