ul. Kormoranów 23, 44-100 Gliwice Sikornik
tel. 32 232-23-41, sekretariat@zsp15.gliwice.eu

Menu
Galeria
Galeria
Blogi klasowe
Licznik odwiedzin: 3442932

Szkoła Podstawowa nr 41 im. Władysława Broniewskiego w Gliwicach

Realizujemy projekt FACE TO FACE WITH THE WORLD

Aktualności

Konkurs od Powsinóg

Data dodania: 2020-06-26

Przed nami dwa miesiące odpoczynku. Rekomendujemy odpoczynek czynny:-). Powsinogi mają propozycję konkursu dla swoich członków oraz wszystkich chętnych sympatyków.
Podczas wakacji wędrujcie, obserwujcie i róbcie samodzielnie ciekawe zdjęcia. Żeby zrobić świetne zdjęcie, wystarczy zwykła komórka. Liczy się SPOJRZENIE, interesujące ujęcie tematu, gra kolorów, złapanie chwili, często odrobina szczęścia, czyli znalezienie się w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie. Tak więc - róbcie zdjęcia, gdzie się tylko da. Pod koniec wakacji wybierzcie 5 - 9 najciekawszych i korzystając z dowolnego programu zróbcie z nich kolaż, a następnie wywołajcie u fotografa. Format zdjęcia - kolażu: 15cm x 21cm (najlepszy byłby papier półmatowy). Jedna osoba może przedstawić w konkursie 1 lub 2 kolaże. 
UWAGA! Na zdjęciach nie może być osób, (chyba, że będą to osoby w tle, na dalszym planie). Poza tym, w kolażu może się pojawić wszystko, co wiąże się z Waszymi wakacjami, (widoki, roślinność, zwierzęta, mapki, potrawy... ).
Serdecznie w imieniu POWSINÓG zapraszamy!