tel. 32 232-23-41, sekretariat@zsp15.gliwice.eu

Realizujemy projekt FACE TO FACE WITH THE WORLD

Czas na piękne wakacje!

Data dodania: 2020-06-26

Nadeszły upragnione wakacje. Należą się one bardziej, niż kiedykolwiek, ponieważ przychodzą po trudnym doświadczeniu zdalnej edukacji, której nikt się nie spodziewał ani nie oczekiwał. Ale to już za nami. Wszyscy mamy nadzieję na powrót do szkolnej rzeczywistości we wrześniu, w realnym, a nie wirtualnym kształcie, i tego przede wszystkim, życzymy całej społeczności szkolnej.  Na ten moment przed nami wakacje, oczekiwane, i jak zawsze, pełne marzeń i planów. Życzymy ich spełnienia i spędzenia czasu wolnego w nieograniczony sposób, a  w związku ze szkołą, tylko dobrych wspomnień mijającego roku szkolnego:)
W szkole świadectwa ukończenia odebrali jedynie nasi absolwenci, czyli uczniowie klas ósmych. Zachowując dyscyplinę sanitarną, mogli na chwilę spotkać się ze swoimi wychowawcami i obdarzyć uśmiechem, pod wciąż obowiązującymi maseczkami. Gratulujemy naszym najstarszym uczniom i życzymy najlepszych doświadczeń w kolejnej szkole:)