Licznik odwiedzin: 3197978

Warto posiadać konto SKO!

Data dodania: 2020-05-20

Zapraszamy uczniów do otwarcia konta SKO przy naszej szkole. Oczywiście, muszą to zrobić w imieniu ucznia jego rodzice lub opiekunowie!
Najważniejsze informacje dot. SKO Konto dla Ucznia:
- Dla uczniów w wieku od 5. lat do ukończenia 13. roku życia z unikalnym serwisem internetowym dostosowanym do potrzeb dziecka;
- 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
- Oprocentowanie zmienne 2,5% w skali roku do kwoty 2500 zł i 0,50% od nadwyżki ponad 2500 zł;
- Atrakcyjny serwis internetowy SKO dostosowany do potrzeb dzieci;
- Tygodniowa kapitalizacja odsetek;
- Możliwość wpłat i wypłat gotówkowych u Opiekuna SKO w szkole (do kwoty 50 zł);
- Dostęp do Konta dla Ucznia dla uprawnionych Opiekunów SKO;
- Dostęp dla Rodzica do SKO Konta dla Ucznia – wystarczy dyspozycja w dowolnym oddziale PKO Banku Polskiego, (o ile Rodzic posiada konto w PKO Banku Polskim z dostępem do i PKO).
Uczmy się oszczędzania, uczmy się gospodarowania środkami pieniężnymi. Warto mieć konto w SKO!

Plik do pobrania:

1. Zgoda na przystąpienie do SKO dziecka