Licznik odwiedzin: 3198035

Święto bibliotek

Data dodania: 2020-05-11

Biblioteka w naszej szkole to miejsce zaczarowane. Na każdej przerwie ciągną do niej tłumy uczniów. Nie tylko wypożyczyć, czy oddać książkę. Często pogadać z panią Beatą Haładus, wziąć udział w nowym konkursie, rozejrzeć się po ciekawym wystroju... Dzisiejszy poniedziałek rozpoczyna Tydzień Bibliotek. Jakże inny w tym roku! Ale przecież jest i go obchodzimy. Pani Beata rozesłała już do uczniów, poprzez dziennik elektroniczny, różne ciekawostki dostosowane do poziomu uczniów. A TUTAJ obejrzyjcie krótki i bardzo zabawny filmik przygotowany przez panią Beatę, do którego obejrzenia bardzo serdecznie zapraszamy! Pani Beata zaprasza również do łączności wirtualnej, można pogadać o wszystkim, poprzez mail: biblioteka-sp41gliwice@wp.pl.
Pani Beacie składamy serdeczne życzenia z okazji Dnia Bibliotekarza, który miał miejsce 8 maja i DZIĘKUJEMY za ogrom pracy i serca, jakie wkłada w każde swoje przedsięwzięcie!