Zapraszamy na kiermasz świąteczny - 17 grudnia godz. 16.00

Projekt był realizowany od 1.06.2017 do 31.05.2019

Dla chorych dzieci ze szpitala onkologicznego

Data dodania: 2019-11-22

Kolejny raz przystępujemy do zbiórki zabawek oraz innych rzeczy, które mogą sprawić odrobinę radości chorym dzieciom, przebywającym w Szpitalu Onkologicznym w Gliwicach. Zbiórkę ta nosi nazwę "I Ty możesz zostać świętym Mikołajem". W dniu 6 grudnia, czyli w mikołajki, chcemy zawieźć dzieciom prezenty - maskotki, zabawki, puzzle, gry, materiały plastyczne, książki, oraz inne pomysłowe gadżety, które będą niespodziewanym prezentem od Mikołaja. Zapraszamy do dołączenia się do zbiórki. Prosimy o rzeczy nowe, jeśli to możliwe, zapakowane w torebkę prezentową. Niestety, nie mogą to być słodycze ani żadne artykuły spożywcze. Prezenty przekazujemy pani Basi Plecińskiej ze świetlicy lub pani Kasi Fic, sala 105, do dnia 5 grudnia br. W zeszłym roku zebraliśmy 119 prezentów. Czy w tym roku znów się uda? Przyjemnie jest dostawać prezenty, jeszcze przyjemniej jest je dawać... Serdecznie zapraszamy do zbiórki!
Znalezione obrazy dla zapytania serce