Zapraszamy na kiermasz świąteczny - 17 grudnia godz. 16.00

Projekt był realizowany od 1.06.2017 do 31.05.2019

w Wiejskiej Chacie

Data dodania: 2019-11-20

W dniu wczorajszym, po południu, dzieci uczęszczające do świetlicy opiekuńczo-wychowawczej przy naszej szkole, miały możliwość wyjazdu do Wiejskiej Chaty w Bojkowie, gdzie uczestniczyły w warsztatach "Na szkle malowane". Stworzyły tam piękne prace o różnorodnej tematyce, ponieważ mogły indywidualnie wybrać szablon. Wiejska Chata jest bardzo klimatycznym miejscem, w którym odbywają się ciekawe spotkania, adresowane do młodszych i starszych dzieci, przenoszące uczestników w miniony świat robótek i prac, jakimi kiedyś, a może jeszcze i teraz, zazwyczaj na wsiach, ludzie się zajmowali. Po zakończonej pracy dzieci mogły zajrzeć do zwierząt: koziołków, kurek i królików, jakie są hodowane w tym miejscu i je nakarmić. Zwierzęta były bardzo wdzięczne za poczęstunek, a że do wigilii niedaleko, już obiecały, że pogadają z nami ludzkim głosem, jeśli znów do nich przyjedziemy:)