Projekt był realizowany od 1.06.2017 do 31.05.2019

Szkoła na stadionie

Data dodania: 2019-10-29

Nasza szkoła w tym roku dołączyła do akcji "Szkoła na Stadionie". Zachęcamy do skorzystania z promocyjnej ceny BILETU dla ucznia 1zł, dla rodzica 15zł i obejrzenia sportowego widowiska. Warunkiem jest zgłoszenie chęci uczestnictwa w akcji przez wysłanie do Pana Mateusza Płowca (nauczyciel wf), w postaci wiadomości w Dzienniku Elektronicznym. Zgłoszenie powinno być wysłane najpóźniej do wtorku przed terminem danego spotkania i musi zawierać:
Imię i Nazwisko oraz PESEL ucznia.
Imię i Nazwisko oraz PESEL rodzica/opiekuna.
Szkoła wysyła daną listę do klubu i na tej podstawie będzie można zakupić bilety w przedsprzedaży w sklepiku koło stadionu lub w dniu meczu w kasie nr 2. (jeśli mecz odbywa się w niedzielę lub poniedziałek, to bilety są do kupienia w sobotę, niedzielę i poniedziałek tylko w kasie nr 2).
Zapraszamy wszystkich chętnych na najbliższy mecz PIAST GLIWICE - JAGIELLONIA BIAŁYSTOK, który odbędzie się w piątek 08.11.2019r. o godz. 20.30 na Stadionie Miejskim w Gliwicach przy ul. Okrzei 20.
Wysyłając wiadomość z danymi wyrażają Państwo jednocześnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Wszelkie pytania lub wiadomości w tej sprawie kierujemy do p. Płowca.
Zapraszamy!