Projekt był realizowany od 1.06.2017 do 31.05.2019

Poezja łączy pokolenia

Data dodania: 2019-10-28

Poezja łączy pokolenia w naszej szkole już od dobrych kilku lat. Tym razem zaproszone do pięknej interpretacji osoby, miały możliwość zmierzenia się z poezją pana Michała Rusinka. Chętne dzieci też mogły spróbować, jak trudno jest mieć nie tylko piękną dykcję, ale w ogóle umiejętność przeczytania wiersza. Wszystkie czytające panie, między innymi pani Karina Wódkowska - Semik, albo pani Irena Ciosk poradziły sobie doskonale, wykazując się dykcją doskonałą! Oczywiście jury konkursu: Marta, Wojtek i Olek, nie mogli ocenić inaczej, więc wszyscy otrzymali po równo pozytywnych głosów. Miłą niespodzianką, której pomysłodawczynią byłą pani Beata Haładus, był sam Michał Rusinek z dobrymi życzeniami, którego mogliśmy obejrzeć na multimedialnym telewizorze:)