Zapraszamy na kiermasz świąteczny - 17 grudnia godz. 16.00

Projekt był realizowany od 1.06.2017 do 31.05.2019

Święto Edukacji Narodowej

Data dodania: 2019-10-16

Tradycji musi się stać zadość, zatem jak co roku, uczniowie przygotowali z okazji Święta Edukacji Narodowej przedstawienie. W pięknej oprawie jesiennych darów natury, dzieci z klasy 3B, pod kierunkiem i z pomocą pań: Beaty Łakomskiej i Beaty Haładus, podziękowały obecnym i emerytowanym nauczycielom wierszem, piosenką i sercem, które na zakończenie zostało wręczone każdemu pracownikowi szkoły. Bo serce należy się każdemu, kto swoim codziennym trudem sprawia, że mądrość rozkwita, a drabina wiedzy staje się dostępna dla każdego. Wszystkim pracownikom szkoły, których codzienny trud przekłada się na przyjazne funkcjonowanie placówki szkolnej, składamy serdeczne życzenia satysfakcji i sukcesów w pracy:) Jesteśmy dumni z naszej pani dyrektor Joanny Łomnickiej-Łakomy, która w piątek 11 października na uroczystej gali oświatowej w kinie Amok, z rąk prezydenta miasta Zygmunta Frankiewicza odebrała nagrodę I stopnia. Serdecznie gratulujemy!!!