Projekt był realizowany od 1.06.2017 do 31.05.2019

To już jutro

Data dodania: 2019-06-18

Na ten dzień niektórzy czekają od 1 września. Jutro zamkną się drzwi klas w szkole na całe dwa miesiące wakacji. Niektórzy z radością, niektórzy ze smutkiem, pożegnają szkolne mury, w których przez 10 miesięcy, albo dla niektórych przez 8 lat, tak wiele się działo. Radość, złości, zrozumienie, walka z samym sobą, własnymi niedoskonałościami, lenistwem, możliwość zabawy, przyjaźń,... Wiele uczuć i emocji, z którymi człowiek musi zetknąć się, aby nauczyć się żyć. Dzisiejszy dzień to czas przygotowań do jak najgodniejszego powiedzenia sobie: do zobaczenia! Do zobaczenia za dwa miesiące, albo gdzieś, kiedyś, w zupełnie innych okolicznościach. A dziś jeszcze uczniowie porządkowali swoje miejsca pracy, opróżniali szafki ubraniowe, klasy pierwsze nie zapomniały podziękować paniom w kuchni i panu woźnemu, a  klasy ósme z przejęciem ćwiczyły kroki do poloneza. Pani Małgosia natomiast wieszała dekorację na zakończenie roku. Aby jutro było pięknie!