Wycieczka

Data dodania: 2019-06-14

Tuż przed ogłoszeniem wakacji uczniowie, korzystając ze sprzyjającej aury, chętnie jeżdżą na wycieczki, czerpiąc ciekawą wiedzę z bezpośredniego kontaktu z otaczającym środowiskiem. Uczniowie klasy 7b we wtorek, 11 czerwca, odwiedzili Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu oraz zamek w Mosznej. Muzeum w Opolu działa od niespełna 3 lat, jest to muzeum interaktywne, w którym zajęcia bardzo ubogacają wiedzę muzyczną i stanowią ciekawą alternatywę lekcji muzyki w szkole. Natomiast zamek w Mosznej to architektoniczne cudeńko, przypominające zamki w baśniach Disneya. Czarujące wnętrza z niesamowitymi legendami, oraz urokliwy park wokół, to miejsce, w którym chce się pozostać na dłużej. Niestety, wycieczka zaplanowana została tylko na jeden dzień, więc uczniowie klasy 7b ze swoją wychowawczynią, panią Magdaleną Kępą, pełni wrażeń, bardzo zadowoleni, choć może z niedosytem, co jeszcze można byłoby zobaczyć i zwiedzić, przyjechali z powrotem do Gliwic. Kolejne wycieczki w przyszłym roku szkolnym:)