Wiosenne stroje

Data dodania: 2019-03-22

Wiosną chcemy wyglądać bardziej promiennie i kolorowo. Stąd pomysł, aby przywitać tę najpiękniejszą porę roku najciekawszymi strojami, na które ogłosiliśmy konkurs. Stroje zaprezentowane przez dzieci były bardzo widowiskowe, trudno było wybrać te najpiękniejsze!
Pierwsze miejsca, równorzędnie, w kategorii indywidualnej zdobyli: Kasia Andrzejewska i Marta Krukiewicz oraz Olek Musiał, drugie miejsce przypadło Madzi Pawliszyn. Wszystkie dzieci uczęszczają do klasy 1c. Trzecie miejsce otrzymała Weronika Stąpor z klasy 1b. Wyróżniony w tej kategorii został Mikołaj Lutek z klasy 1c. W kategorii par pierwsze miejsce zdobyli: Lena Balzer i Bartosz Januszka z klasy 1b, drugie miejsce Dominika Olender i Maja Wojtuń z klasy 1a, trzecie miejsce Anastasiia Mazurenko i Daryna Guzil z klasy 3b. Dziękujemy dzieciom za piękne wrażenia i udział w zabawie:)