Twoje warsztaty w bibliotece

Data dodania: 2019-01-09

"Twoje warsztaty w bibliotece" to nowa szkolna inicjatywa, skierowana do uczniów, którzy chcieliby się pochwalić swoimi umiejętnościami i zarazić swoim zapałem koleżanki i kolegów. Instruktorem może zostać każdy. Wystarczy zgłosić w bibliotece tematykę warsztatów, zaproponować porę zajęć i już!
Swoje warsztaty poprowadziły już Anastazja i Maja. Poradziły sobie znakomicie!!! Wśród uczestników pojawili się nawet pierwszoklasiści, którzy specjalnie na zajęcia zwolnili się ze świetlicy ;-)
Na zdjęciach możemy podziwiać "panie instruktorki" i kursantów przy pracy. mamy też dokumentację filmową, ale niestety, filmików, z przyczyn technicznych niestety nie da się zamieścić na stronie. Można je obejrzeć na szkolnym Facebooku TUTAJ i TUTAJ.
Zapraszamy!