Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie!

Data dodania: 2019-01-03

Na przełomie listopada i grudnia, tradycyjnie bierzemy udział  w akcji charytatywnej. Wielka akcja zbierania monet pod nazwą "Góra Grosza" organizowana jest przez Towarzystwo Nasz Dom. "Góra grosza" to nieoceniona pomoc tysiącom dzieci z domów dziecka i domów zastępczych, między innymi poprzez zakup przedmiotów codziennego użytku, pomoc w remontach, rozwijaniu talentów i zainteresowań podopiecznych. Maleńkie pieniążki tworzą ogromną górę serc, która sprawia, że osoby poszkodowane przez los doświadczają wsparcia i wymiernych efektów naszych działań. Zebrane w naszej szkole grosiki zostaną sumiennie podliczone, spakowane i wysłane na podany adres, a my serdecznie dziękujemy za każdą przekazaną monetę!