Kiermasz świąteczny - 18 grudnia, od godz. 16.00

"I Ty możesz zostać świętym Mikołajem".

Data dodania: 2018-11-26

Zbliża się radosny okres świąteczny. Cieszą się zwłaszcza najmłodsi, którzy oczekują prezentów od Mikołaja i pod choinkę. Pamiętajmy, że nie wszystkie dzieci w tym czasie mogą się radować. Zwłaszcza te, które przebywają w szpitalu. Sprawmy, że chore dzieci również się uśmiechną. Kilka lat temu rozpoczęliśmy akcję zbierania prezentów, które przekazujemy do szpitala. W tym roku chcemy chlubnie kontynuować akcję. Zapraszamy do przyłączenia się. Prosimy o nowe zabawki, gry, puzzle, książki, maskotki, przybory plastyczne. Co kto może i ile może. Zbieramy do dnia 6 grudnia. Prezenty zapakowane w miarę możliwości w otwarte torebki prezentowe oddajemy do swoich wychowawców, albo bezpośrednio do pań: Basi Plecińskiej, Kariny Wódkowskiej-Semik, Kasi Fic lub Beaty Kaczorowskiej-Małyszko. Może uda się zebrać więcej prezentów niż ostatnio? Dobro powraca, a uśmiech dziecka jest zawsze najmilszym podziękowaniem!