Licznik odwiedzin: 1995977

Rozwijamy się

Nagrody za Świetlika

Data dodania: 2018-06-13

Rozdaliśmy dyplomy i wyróżnienia dla dzieci, które wzięły udział w XI Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik". Nagrodę otrzymała Marta Pałgan z klasy 3a, natomiast wyróżnienia dostali: Oliwia Klimanek, Izabela Trzeszkowska z klasy 1b, Damian Czeszowic z klasy 3d, Barbara Olszówka z klasy 3b, Aleksandra Nowak z klasy 4c, Maksymilian Kula i Marta Rogala-Rojek z klasy 5b. Gratulujemy naszym młodym naukowcom! W konkursie uczestniczyło 44 uczniów z klas 1-6 naszej szkoły. Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik" popularyzuje nauki przyrodnicze wśród uczniów szkół podstawowych. W ramach przygotowań uczniowie wykonują doświadczenia opracowane przez zespół merytoryczny "Świetlika", składający się z pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Za rok kolejna edycja, do której już dziś serdecznie zapraszamy!