Rozwijamy się

Festyn osiedlowy w Dniu Mamy

Data dodania: 2018-05-26

26 maja zapewne pamiętaliśmy wszyscy o Dniu Mamy. Wszystkim Mamom składamy najserdeczniejsze życzenia pięknych, spełnionych marzeń. Słoneczną sobotę mogliśmy spędzić nie tylko rodzinnie, ale również "festynowo". Na terenie przedszkola nr 29, należącego do Zespołu PM nr 3, odbył się dziś osiedlowy festyn, którego byliśmy współorganizatorami. Występy uczniów, konkursy i rywalizacje, kolorowe warkoczyki, pomalowane buźki, licytacja uszytych przez uczniów, rodziców i nauczycieli ptaszków "Bzików", smaczne ciasta, pachnący grill i wiele innych atrakcji, zapełniły zielony teren przedszkola. Dziękujemy wszystkim, którzy skorzystali z zaproszenia i dobrze bawili się na festynie, dziękujemy wszystkim, którzy zadbali, aby impreza była udana. Mamy Bzika na punkcie Sikornika!