Licznik odwiedzin: 1963398

Rozwijamy się

Eko - Rajd start!

Data dodania: 2018-04-24

Dzisiejszy dzień to prawdziwe pospolite ruszenie! Wszystkie klasy, począwszy od najmłodszych, do najstarszych, oczywiście w zorganizowanej i ściśle zaplanowanej formie, niosąc przygotowane przez siebie plakaty, wyruszyły dzisiaj ulicami naszego osiedla, aby zwrócić uwagę mieszkańcom, oraz uzmysłowić sobie, jak ważna jest ekologia i codzienna troska o otaczającą nas przyrodę, a także ile śmieci znajduje się na chodnikach i przylegających do nich miejscach zieleni. Wszyscy uczniowie zaopatrzeni w worek oraz ochronne rękawiczki, mieli za zadanie symbolicznie pozbierać śmieci, ale niektóre dzieci zaangażowały się bardzo ambitnie, i po drodze można było usłyszeć przekrzykiwania, kto podniósł więcej papierków. Akcję przygotowały panie Zofia Żywicka i Magdalena Łapszyńska, które opracowały różne plany tras oraz przygotowały starszych uczniów jako przewodników każdej klasy. Serdecznie dziękujemy!