Rozwijamy się

Nakrętkowa niespodzianka

Data dodania: 2018-04-10

Dzisiejszy poranek wprawił niejedną osobę wchodzącą do szkoły w zdumienie. Obok wejścia, ktoś poustawiał mnóstwo sześciolitrowych butli wypełnionych plastikowymi nakrętkami. Butle zrobiły niesamowite wrażenie, ponieważ to, że zbieramy nakrętki, wszystkim jest wiadome, ale takich ilości naraz, od jednej osoby, nikt się spodziewał. Cudownym "ktosiem" i sprawcą niespodzianki okazał się Dominik z klasy 3B. 59 butli, wypełnionych po brzegi nakrętkami, 21 tysięcy sztuk, plus jedna butla ze zużytymi bateriami. Taka "dostawa" to piękna pomoc dla osoby niepełnosprawnej, do której nakrętki trafią, a my wszyscy, dzięki Dominikowi, jesteśmy bardzo dumni z jego postawy i zaangażowania. Bardzo dziękujemy!