Rozwijamy się

Podsumowanie zbiórki plastikowych nakrętek

Data dodania: 2018-03-06

22 lutego ogłosiliśmy Żyrafkowy konkurs - tydzień zbierania plastikowych nakrętek. Zebraliśmy w sumie 21 kilogramów i 108 gramów tego cennego, a nam niepotrzebnego plastiku. I miejsce zajęła Martyna Niedzielak, która przyniosła 2982 gramów nakrętek, II miejsce należy do Szymona Moysy, który przyniósł 2314 gramów nakrętek, a III miejsce ex aequo należy do Weroniki Golonki (1870g) i Bazylego Glicy (1867g). Niewiele mniej przyniósł także Szymon Zawiła - 1658 gramów nakrętek.
Wielkie brawa i podziękowania należą się klasie 1a i pani wychowawczyni - Małgorzacie Morawskiej, ponieważ uczniowie tej klasy przynieśli łącznie 6658 gramów nakrętek, natomiast nie zrobili tego, aby wziąć udział w konkursie, ale żeby wesprzeć potrzebującą osobę - wszyscy uczniowie wrzucali nakrętki do wspólnego worka. Bardzo serdecznie gratulujemy takiej szlachetnej inicjatywy i dziękujemy za wsparcie! Nakrętki zostaną przekazane osobie, która w zamian za nakrętki otrzyma pomoc dla chorego dziecka, ale aby ta pomoc przybrała konkretną postać, nakrętek musi być baaaardzo dużo! Dlatego zbieramy nakrętki cały rok, nie tylko z okazji konkursu, który był jednorazową akcją. Prosimy, nie wyrzucajcie nakrętek, ale przynoście je do szkoły. Bardzo się przydadzą!