Kiermasz świąteczny - 18 grudnia, od godz. 16.00

Laureaci Konkursu "Zima w oczach dziecka".

Data dodania: 2018-02-28

Znamy laureatów VI międzyszkolnego konkursu "Zima w oczach dziecka". Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej dowolną techniką o tematyce zimowej. Serdecznie gratulujemy uczennicy klasy 1B - Oliwii Kwiatek, która zajęła II miejsce, oraz uczennicom klas trzecich, tj. Liliannie Jańczak, Darii Zielonce i Oliwii Zamojskiej za zajęcie III miejsca, a także uczniom kl. 4 - Oldze Zielonce za zajęcie II miejsca, Kamilowi Mitek za zajęcie III miejsca. Prace plastyczne uczniowie wykonali pod opieką nauczycieli Beaty Łakomskiej i Eweliny Paluch.
Niedawno też poznaliśmy laureatów międzyszkolnego konkursu "Bożonarodzeniowe dekoracje". Laureatami zostali: I miejsce: Maria Balicka, Izabela Trzeszkowska, Alicja Kudełko, II miejsce: Zuzanna Warwas (4A),
III miejsce: Kacper Kostelecki (1B).
Wszystkim serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.