Licznik odwiedzin: 1922059

Rozwijamy się

Podsumowanie akcji "I Ty możesz zostać świętym Mikołajem".

Data dodania: 2017-12-11

Serdecznie dziękujemy wszystkim DARCZYŃCOM, którzy wzięli udział w kolejnej edycji: "I Ty możesz zostać świętym Mikołajem". Dziękujemy w imieniu DZIECI i PERSONELU Szpitala Onkologicznego w Gliwicach.
Dziękujemy za to, że sprawiliście , iż na buźkach chorych dzieci pojawił się uśmiech, a w ich sercach zagościło szczęście, które choć na chwilę sprawiło, że ich życie nabrało pięknych barw.
Lista DZIECI, które wzięły udział w akcji: "I Ty możesz zostać świętym Mikołajem"
Weronika G., Marta P., Paweł Ł., Michał J., Weronika K., Krzysztof P., Bartosz P., Zofia Ś., Izabela T., Maria B., Maria U., Wiktor N., Emilia B., Dominik D., Liwia M., Barbara O., Karolina J., Lena G., Zofia A., Michał Sz., Maksymilian Ś., Aleksander N., Daria Z., Sandra Sz., Julia Ł., Antonina P., Monika K., Izabela K., Maciej K., Maja C., Filip L., Maja B., Szymon B., Martyna N., Hanna A., Zuzanna K., Anastazja K., Liliana J., Zuzanna W., Blanka M., Marta Z., Aleksander K., Lena O., Liliana P., Karol G., Wiktoria Z., Michał R., Wiktoria J., Franciszek N., Klaudia P., Hanna Z., Anna S., Nicola B., Marcelina b., Kamila K., Mateusz B., Dawid S.
DZIĘKUJEMY!!!!