Wakacje

Do zobaczenia we wrześniu!

Data dodania: 2017-06-23

Dzisiejszy dzień, jak zwykle takie dni, wzbudził wiele emocji. Ostatni dzwonek i "do zobaczenia" za dwa miesiące. Już nie trzeba myśleć o zadaniu domowym, o czekającej klasówce, o żmudnym wkuwaniu słówek z angielskiego i dat z historii. W niejednym oku pojawiła się łza wzruszenia, kiedy usłyszeliśmy od pani dyrektor słowa pożegnania. W tym roku, zgodnie z reformą, klasy szóste pozostają w naszej szkole, stając się klasami siódmymi. Czekają nas nowe wyzwania. Wszyscy po wakacjach podejmiemy nowy trud i będziemy zdobywać sukcesy. A dzisiaj, w szczególnie uroczysty sposób, najlepsi uczniowie odebrali świadectwa z wyróżnieniem. Gratulujemy i liczymy na to, że za rok sukcesy zostaną powtórzone! Dziękujemy serdecznie Uczniom i Rodzicom za owocną współpracę! DO ZOBACZENIA!