Licznik odwiedzin: 3190227

UCZYMY ZDALNIE

Spełniamy marzenia...

Data dodania: 2016-11-24

Czy zwierzęta mają marzenia? Te z bajek - tak. A te prawdziwe? Być może ich jedynym marzeniem jest napełnić pusty brzuszek, znaleźć kochającą dłoń do głaskania, ciepły kąt do przytulenia... Spełnianie marzeń daje mnóstwo radości. Nie trzeba wiele. Może w domu jest nikomu już niepotrzebny kocyk, miseczka. A może odmówimy sobie drobnej przyjemności i kupimy karmę dla zwierząt, a potem włożymy do kosza w holu naszej szkoły. Wszystkie przyniesione rzeczy zostaną przekazane na potrzeby najmłodszych, bezbronnych, naszych przyjaciół. A skąd wzięły się szczeniaczki w szkole? Przyszły z Paniami, prowadzącymi fundację Szczenięce Marzenia. Nasi najmłodsi uczniowie mogli nie tylko pogłaskać pieski, ale przede wszystkim dowiedzieli się, jak należy opiekować się zwierzętami. Było to urocze spotkanie. Bardzo dziękujemy Paniom za przepiękną lekcję! Przy okazji dziękujemy wszystkim uczniom, którzy włączyli się do zbiórki na rzecz fundacji. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zajrzyjcie na stronę tutaj:)